מדיניות החזרת מוצרים

מדיניות החזרת מוצרים

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים:

1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו.

בכל סתירה בין הוראות תקנון זה להוראות החוק ותקנותיו יחול החוק.

2. בידי הלקוחה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:-

2.1. המזמין רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו על פיו. מבלי לגרוע מהאמור:  

2.2. ביטול העסקה ע”י הלקוח כפוף לכך שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה בו שימוש.

2.3. החזרת מוצר תתבצע תוך 14 יום מיום קבלת המוצר תתבצע על חשבון הקונה.

2.4. לאחר קבלת הודעת הביטול יושב למזמין הסכום ששולם על ידו בגין המוצר בניכוי עמלת סליקה בגובה 9.90 ש”ח בעסקת אשראי (לא תיגבה עמלת ביטול בעסקאות ששולמו באמצעות פייפאל) ובניכוי דמי משלוח בגובה 15 ש”ח.

ביטול העסקה לפני שליחת המוצר ללקוחה, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח אך בניכוי עמלת סליקה בגובה 9.95 ש”ח בעסקת אשראי (לא תיגבה עמלת ביטול בעסקאות ששולמו באמצעות פייפאל). יש להדגיש, כי זיכוי כספי יינתן עפ”י האמור בחוק.- 

במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל הלקוחה, יינתן זיכוי כספי בניכוי 5% (ולא יותר מ100 ש״ח) ובניכוי דמי המשלוח שנגבו מהלקוח- הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם החשבונית והתווית עליו כפי שהתקבל. זיכוי הלקוח בהחזר כספי יבוצע ע”י זיכוי אמצעי התשלום בו שילם הלקוח עבור ההזמנה אותה ביטל.  במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה הלקוחה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי), והלקוחה תישא בדמי משלוח נוספים בחזרה לכתובתה. כן יובהר, כי ״GLAMADRIAN״ תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. כמו כן, חשוב להדגיש, כי ניתן להחזיר את הפריט- שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית – תוך 14 יום מקבלתו. במידה ועברו 14 יום מקבלת הפריט, והלקוחה מעוניינת להחזיר, ההחזרה תהיה לשיקול דעתה הבלעדי של חברת ״GLAMADRIAN״ והלקוחה תהא זכאית לשובר זיכוי לרכישה באתר בלבד. 

3. כל זיכוי יועבר לחשבון הPaypal בו בוצעה ההזמנה בלבד ובכפוף למדיניות PayPal בעניין. אם ההזמנה נעשתה באמצעות כרטיס אשראי, הזיכוי יעשה דרך חברת ויזה כאל וכפוף למדיניות ויזה כאל.

4. מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

בנוסף, לא ניתן להחליף מוצר בגין מתנות שנתקבלו במסגרת מבצע מסוים.

5. מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה , ניתנים להחזרה תוך 7 ימים מיום קבלתם.שימי לב- מוצרים אשר נקנו במבצע לא יינתן עבורם החזר כספי אלא החלפה בפריט אחר, או זיכוי לרכישה, ללא תוקף באתר.

6. אופן החזרת המוצרים – המזמינה תשלח את המוצר חזרה על חשבונה.

7. אופן החלפת מוצרים- במידה והלקוחה מעוניינת להחליף למוצר אחר או למידה אחרת, הלקוחה תשלח חזרה את המוצר על חשבונה ותישא בדמי משלוח נוספים בחזרה לכתובתה באמצעות חנויות נוחות / שליח עד הבית. 

13 אפר

הקופונים שלנו

קיבלת קופון? מזל טוב!

השימוש בקופון מוגבל, מהרי לרכוש בהנחה דרך הקופון שקיבלת.

קוד הקופון לא תקף למוצרים במבצע וללא כפל מבצעים.

תודה שרכשת בחנות, שמחים להעניק לך מוצרים מיוחדים ומדהימים ושירות נפלא.

18 נוב

למדתי לחיות עם האסטמה בלי משאפים

היי לכולם אני רוצה לשתף אתכם בסיפור שאולי יעזור לכם. אני אסמטית מהיום שאני זוכרת את עצמי (חכו לסוף הסיפור-אם אתם לא אסמטים ולא מכירים אסמטים אתם יכולים לדפדף 😅)

אז כמו שאמרתי, אסמטית מהיום שאני זוכרת את עצמי, כשהייתי קטנה זה פשוט לסחוב את מכונת האינלהציה איתי לכל מקום.

אני באה מבית מסורתי אז אני זוכרת חגים שהיינו עושים אצל סבתא שלי והיינו שומרים חג ואם הייתי מקבלת התקף אסטמה, ושכחנו את המכשיר או סמכנו שהחג הזה יהיה טוב ופתאום קיבלתי התקף, מישהו מהמשפחה היה צריך ללכת 8-9 קילומטרים מהבית של סבתא לבית שלי להביא את מכשיר האינלהציה. ימים קשים, מה לא ניסינו. 

אקליפטוס עם מים חמים. רופאים, בדיקות בלי סוף. 

כל הזמן היו אומרים תגדלי זה יעבור, גדלתי ואפילו גדלתי ממש וזה לא עבר, אז אני כבר בלי מכשיר אינלהציה, בשלב מסוים עברתי למשאף כיס ועוד משאף לטיפול מונע – בקיצקץ כיף חיים. לא יכולה לצאת בלי המשאף ואוי ואבוי שאתקע בלי ופתאום התקף. פעם נסעתי לצלם באזור עפולה (אני צילמתי, כן. פרחים) ובדרך חזור קיבלתי התקף חמור מאוד בכוחותיי האחרונים חייגתי לאמבולנס והגיע טיפול נמרץ, שם כמעט סיימתי את חיי, לא היה לי אפילו טיפת אויר. 

והיום, ממש עכשיו היה לי התקף חמור, עונות מעבר וכו' זה הכי קשוח לאסמטים. ממש אחרי ההתקף החלטתי לכתוב את הפוסט הזה, היה לי התקף ולא השתמשתי במשאף ועברתי אותו. מה זה עברתי אותו? בזמן התקף הנשימה כמו בזמן חנק, אויר לא נכנס לריאות, יש חירחורים, גם האויר שנכנס זה מעט מאוד ובן אדם מתקשה לנשום, כמו חנק או טביעה לא עלינו, מאוד לא קל. אז עברתי את ההתקף משמע אני נושמת חלק, בלי חירחורים, אני לוקחת נשימה עמוקה ולא שומעים אותי אז אני בסדר.

ואני ככה כבר שנה שלמה, חיה בלי משאף, בלי שום טיפול, עדיין מגיעים התקפים כל כמה זמן. אני כבר לא פוחדת בכלל להסתובב בלי משאף

(לא שאני ממליצה למי שאסמטי וחייב משאף ורגיל להסתובב עם משאף לחירום, להסתובב בלי- כי מי שלא יודע איך להתגבר על התקפים זה מאוד מסוכן ועלול להיגמר במוות חלילה, לא ממליצה שימו לב. רק אומרת שזה אפשרי- תמיד קחו משאף איתכם)

אני רק מספרת לכם שאני במשך שנה שלמה בלי משאף- למדתי לנשום. כן זה הזוי להגיד את זה וכן אני עדיין מקבלת התקפי אסטמה וגם חמורים (כמו זה של עכשיו) אבל למדתי לנשום. אני רק רוצה לספר לכם שתדעו שזה אפשרי להתגבר על התקפי אסטמה. שמעתי איזה הרצאה על נשימות ששינתה לי את החיים. החלטתי לנסות את הנשימות האלה בזמן התקף והופה אישה חדשה! לא צריכה משאף רק לדעת לנשום נכון. מכל מה שחקרתי ואני תולעת ספרים- התקף אסטמה זה מצב לא מוסבר שבו הגוף תוקף את עצמו. ומעוד משהו שקראתי ולמדתי מסתבר שרוב האנשים לא נושמים נכון. אז גם אם הרופא במשך כל הילדות שלי התמיד להגיד שאני אגדל וזה יעבור, זה לא עבר אבל אני למדתי לנשום, לחיות בלי התלות במשאף, בתרופה, במכשיר. 

ואגב אני אספר לכם תחושה פנימית שלי- להיות אסמטית כל חיי ולחיות עם זה, זה הבנה חד משמעית שאפילו הנשימה, הדבר הכי טבעי לרוב האנשים הוא לא מובן מאליו. תחושה שאני חיה איתה מאז שאני מכירה את עצמי, ההערכה של המתנה הכי טבעית שניתנה לנו, לא מובן מאליו לנשום. עצרתם פעם לחשוב שאפילו הנשימה שלכם היא לא מובנת מאליה? אתם מתעוררים בבוקר נושמים, הכל נורא טבעי, אין פה שום מאמץ או מחשבה זה פשוט קורה, אז לא אצל כולם. אל תיקחו שום דבר כמובן מאליו. 

2 נוב

אימות דו שלבי לחשבון היוטיוב

לאחרונה אני שומעת הרבה על חשבונות יוטיוב שנפרצים, גם כאלה שכבר עברו מונטיזציה, לכן מעבר לסרטוני ההדרכה שמופיעים בערוץ היוטיוב שלי החלטתי להעלות מאמר בנושא

הדבר הראשון שאני ממליצה לעשות וכבר עכשיו זה אימות דו שלבי לחשבון הגוגל שלכם (שזה בעצם היוטיוב שלכם) תוכלו לעשות את זה בקישור https://www.google.com/landing/2step/?hl=iw

בנוסף אני ממליצה בכל מצב שיש לכם התראה על כניסה ממקום שאתם לא מכירים או ממכשיר שאתם לא מכירים, באותו הרגע לדווח על זה לגוגל.

הדבר הנוסף, והלא פחות חשוב, לא להיכנס ללינקים שאתם לא מכירים את המקור שלהם

לדוגמא 

www.u.youtube.com – זה לא הלינק הנכון של יוטיוב

www.youtube.com – זה הלינק הנכון של יוטיוב.

והמקרים האלה של פישינג (דיוג) ברשת יופיעו לכם בכל מיני וריאציות.

אז שימו לב, לא להיכנס ללינקים שאתם לא מכירים וזה לא משנה אם זה מהמחשב או מהנייד שלכם, לפעמים זה נראה נורא מפתה, מודעה בעניין שהתעניינו, המודעה הזאת, הלינק שאליו תיכנסו יגנוב לכם את כל המידע שמצוי בסלולאר/במחשב. הדבר הזה פחות מצוי במכשירי אפל שההבדל בין מערכת אפל למערכת אנדרואיד וגוגל

גוגל ואנדרואיד- מערכת פתוחה

אפל- מערכת סגורה. כמעט ולא ניתן לפרוץ לאייפון שלכם, כמובן שעדיין לא הייתי סומכת על העניין הזה והייתי נזהרת, בכל זאת הקישורים שנשלחים הם נפתחים דרך הגוגל כרום בדפדפן אפל. 

דבר נוסף שחשוב לא פחות, שימו לב מאיזה מחשבים אתם מתחברים. התחברתם לחשבון הגוגל/יוטיוב שלכם ממחשב של חבר- מיד בסיום העבודה תתנתקו וגם תסירו את החשבון מאותו דפדפן- כל כך קריטי וחשוב. (לא שאני אומרת שחברכם יפעל נגדכם) אני סך הכל אומרת קחו כל אמצעי בטיחות אפשרי בשמירה על הנכס הדיגיטלי שלכם. (לכו תדעו איזה תוכנות חבר שלכם מוריד או על איזה קישורים הוא לוחץ.

דבר נוסף- לשים לב איזה תוכנות אתם מורידים למחשב שלכם, והאם התוכנה ממקור מאימן, ושימו לב שיש פעמים שאתם תורידו תוכנה שרציתם ואז מספיק סימון וי אחד ואתם הורדתם עוד תוכנה נוספת ביחד עם אותה תוכנה, תוכנה לא רצויה, ככה שבמקום תוכנה אחת הורדתם 2 תוכנות.

תמחקו מדיי פעם תוכנות לא פעילות מהמחשב.

והדבר האחרון, אם יש אפשרות לעבוד על היוטיוב או על חשבון גוגל חשוב ממחשב או ממכשיר שיש בו אפס פעילות אחרת זה הכי מומלץ ורצוי.

אשמח שתכתבו לי אם אהבתם את המאמר ואם תרצו לקבל עוד מאמרים דומים לזה.

אשמח שתירשמו לערוץ שלי ביוטיוב ובכך תעזרו לי לקדם את הערוץ ולספק לכם עוד תכנים בנושא פרסום, שיווק, עסקים, דיגיטל ועוד

https://www.youtube.com/c/adrianaadi

אדריאנא מ.עדי מתמחה בפרסום עסקים, שיווק דיגיטלי, מדיות חברתיות ועוד כבר יותר מעשור.

בעברי עבדתי בחברת נטוויזן כout sorcing לחברת  I DIGITAL משווקת אפל בישראל- כשרק התחילו לייבא את מכשירי אייפון 3 

13 אוק

האשטג היומי שלי

היי לכולם פה תמצאו הסבר על האשטג היומי שמפורסם רק למשתתפי הקבוצות שלי

הסבר על האשטג היומי:

מטרת האשטג היומי זה שכל מי שבקבוצות שלי יתייג את עצמו בפוסטים שאותם הוא רוצה שיראו, שיפרגנו לו. מכיון שיש קבוצות בווצאפ, פייסבוק ועוד המטרה היא שכל חבריי הקבוצות יתייגו את עצמם בכדי לקבל יותר פרגונים. 

הדרך היא לתייג אבל גם לעקוב אחרי אותו האשטג (כן יש אפשרות לעקוב אחרי האשטג)

תפרגנו ותפורגנו 

מעקב אחרי האשטג לא נחשב בספירת האנשים אחריהם אתם עוקבים.

רוצים להשתתף באחת הקבוצות שלי – כנסו לקבוצת המעבר ותקבלו את כל הפרטים

הקליקו לקבוצה

https://chat.whatsapp.com/LclcNhPpZok6eVWDEohduJ

10 ספט

טיל באינסטגרם

היי חברים פה תמצאו את הרשימה המעודכנת של קבוצת הווצאפ הכי איכותית לקידום באינסטגרם!!
הקישור הזה יתעדכן פעם בכמה ימים ופעם בשבוע אעדכן אתכם שתיכנסו לעקוב אחרי החברים החדשים!

כללי הקבוצה:

חובה על כל חבריי הקבוצה לעקוב אחרי שאר חבריי הקבוצה.

חובה על כל משתתף לפרגן כשעולים פוסטים, עוקב, לייק ותגובה אם אפשר. לפחות 10 פרגונים כל אחד ביום.

חשוב מאוד:

אם יש בעיה להיות פעיל כמה ימים נא לעדכן את מנהלי הקבוצה.

 לדווח אם יש משתמש בקבוצה שלא מעורב או לא עשה לכם עוקב.

המטרה העיקרית בקבוצה זה להשיג תוצאות טובות יותר באינסטגרם, לעשות בוסט כדי שאחרי תקופה אינסטגרם יבין שהפרופיל שלך שווה להיות בחיפוש ושתגיעו לתוצאות אורגניות טובות

מעודכן לתאריך 28.10.2020

10 ספט

פרומו באינסטגרם

היי חברים פה תמצאו את הרשימה המעודכנת של קבוצת הווצאפ הכי איכותית לקידום באינסטגרם!!
הקישור הזה יתעדכן פעם בכמה ימים ופעם בשבוע אעדכן אתכם שתיכנסו לעקוב אחרי החברים החדשים!

כללי הקבוצה:

חובה על כל חבריי הקבוצה לעקוב אחרי שאר חבריי הקבוצה.

חובה על כל משתתף לפרגן כשעולים פוסטים, עוקב, לייק ותגובה אם אפשר. לפחות 10 פרגונים כל אחד ביום.

חשוב מאוד:

אם יש בעיה להיות פעיל כמה ימים נא לעדכן את מנהלי הקבוצה.

 לדווח אם יש משתמש בקבוצה שלא מעורב או לא עשה לכם עוקב.

המטרה העיקרית בקבוצה זה להשיג תוצאות טובות יותר באינסטגרם, לעשות בוסט כדי שאחרי תקופה אינסטגרם יבין שהפרופיל שלך שווה להיות בחיפוש ושתגיעו לתוצאות אורגניות טובות

מעודכן לתאריך 18.10.2020

6 ספט

כוכבים באינסטגרם

היי חברים פה תמצאו את הרשימה המעודכנת של קבוצת הווצאפ הכי איכותית לקידום באינסטגרם!!
הקישור הזה יתעדכן פעם בכמה ימים ופעם בשבוע אעדכן אתכם שתיכנסו לעקוב אחרי החברים החדשים!

כללי הקבוצה:

חובה על כל חבריי הקבוצה לעקוב אחרי שאר חבריי הקבוצה.

חובה על כל משתתף לפרגן כשעולים פוסטים, עוקב, לייק ותגובה אם אפשר. לפחות 10 פרגונים כל אחד ביום.

חשוב מאוד:

אם יש בעיה להיות פעיל כמה ימים נא לעדכן את מנהלי הקבוצה.

 לדווח אם יש משתמש בקבוצה שלא מעורב או לא עשה לכם עוקב.

המטרה העיקרית בקבוצה זה להשיג תוצאות טובות יותר באינסטגרם, לעשות בוסט כדי שאחרי תקופה אינסטגרם יבין שהפרופיל שלך שווה להיות בחיפוש ושתגיעו לתוצאות אורגניות טובות

מעודכן לתאריך 18.10.2020

25 אוג

להמריא באינסטגרם

היי חברים פה תמצאו את הרשימה המעודכנת של קבוצת הווצאפ הכי איכותית לקידום באינסטגרם!!
הקישור הזה יתעדכן פעם בכמה ימים ופעם בשבוע אעדכן אתכם שתיכנסו לעקוב אחרי החברים החדשים!

כללי הקבוצה:

חובה על כל חבריי הקבוצה לעקוב אחרי שאר חבריי הקבוצה.

חובה על כל משתתף לפרגן כשעולים פוסטים, עוקב, לייק ותגובה אם אפשר. לפחות 10 פרגונים כל אחד ביום.

חשוב מאוד:

אם יש בעיה להיות פעיל כמה ימים נא לעדכן את מנהלי הקבוצה.

 לדווח אם יש משתמש בקבוצה שלא מעורב או לא עשה לכם עוקב.

המטרה העיקרית בקבוצה זה להשיג תוצאות טובות יותר באינסטגרם, לעשות בוסט כדי שאחרי תקופה אינסטגרם יבין שהפרופיל שלך שווה להיות בחיפוש ושתגיעו לתוצאות אורגניות טובות

מעודכן לתאריך 28.10.20

23 אוג

בוסט באינסטגרם

היי חברים פה תמצאו את הרשימה המעודכנת של קבוצת הווצאפ הכי איכותית לקידום באינסטגרם!!
הקישור הזה יתעדכן פעם בכמה ימים ופעם בשבוע אעדכן אתכם שתיכנסו לעקוב אחרי החברים החדשים!

כללי הקבוצה:

חובה על כל חבריי הקבוצה לעקוב אחרי שאר חבריי הקבוצה.

חובה על כל משתתף לפרגן כשעולים פוסטים, עוקב, לייק ותגובה אם אפשר. לפחות 10 פרגונים כל אחד ביום.

חשוב מאוד:

אם יש בעיה להיות פעיל כמה ימים נא לעדכן את מנהלי הקבוצה.

 לדווח אם יש משתמש בקבוצה שלא מעורב או לא עשה לכם עוקב.

המטרה העיקרית בקבוצה זה להשיג תוצאות טובות יותר באינסטגרם, לעשות בוסט כדי שאחרי תקופה אינסטגרם יבין שהפרופיל שלך שווה להיות בחיפוש ושתגיעו לתוצאות אורגניות טובות

מעודכן לתאריך .8.10.2020

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    WhatsApp chat